Contact

Online Fietsverhuur de Jong


Email: info@fietsverhuurdejong.nl

 

Links

Appartementen Buren

Appartement Ameland - www.ameland.am
Tra-Hydda - www.multiklus-ameland.nl
Appartement Metz Buren - www.ameland-site.nl/0x.php?tl=nl&id=295
Ons Genoegen - www.vakantieopameland.eu
Veltmuske - www.veltmuske.nl
Amelanderparadijs - www.amelanderparadijs.nl
Buiten de Duinen - www.buitendeduinen.nl
Sonja's Ameland Site - www.madcow1.nl

Appartementen Hollum

Suudooster / Westsuudwester - www.suudooster.nl
Hanni friederike Hoeve - www.hanni-friederike-hoeve.nl
Appartement de Zeehond - www.appartementdezeehond.nl
State Klaver Vier - www.stateklavervier.nl
de Kapershut - www.kapershut.nl

Appartementen Nes

Huize de Linde - www.ameland-site.nl
de Berkenhof - www.deberkenhof.nl

B & B

MarVon's Plak - www.marvonsplak.nl
Huize Sonja Hollum - www.huizesonja.nl
Logeerderij ‘t Steeke – www.steeke.nl

Campeerboerderijen

Paasduin – www.paasduin.nl
de Uuthof - www.uuthof.nl

Caravans

Caravan Aafke Anna - www.ameland-site.nl

Hotels

Hotel Hofker - www.www.hotel-hofker.nl
Hotel-Pension het Zeepaardje - www.www.het-zeepaardje.nl
Hotel de Klok - www.hoteldeklok.nl

Vakantiehuizen tussen Nes en Buren

Wervelwind - www.noordzeeameland.nl
Blauwe Kiekendief / Waddenschelp - www.blauwekiekendief.nl

Vakantiehuizen Buren

de Snip - www.ameland-vakanties.nl
Almende/ Nirwana – www.ameland-bungalow.nl
Waddenzicht / Buurderij - www.noordzeeameland.nl
Groene Straal - www.groenestraal.nl
Bungalowverhuur Wildervank - www.mijnameland.nl
Stormmeeuw / Duinroosje - www.bungalowskuperus.nl

Vakantiehuizen Ballum

Kota - Baroe en Nobel Volente (huisdieren toegestaan) - www.joudnobel.nl
2 appartementen en 1 caravan fam. Visser – www.visser-ameland.nl

Vakantiehuizen Hollum

FrieseAntillen - www.frieseantillen.nl
Ridderspoor - www.ridderspoor.eu
de Thijmer - www.dethijmer.nl
5 sterren huizen - www.amelandhuis.nl
de Putter - www.vakantie-op-ameland.nl

Vakantiehuizen Nes

Vakantievilla FinstrÖm - www.vakantiewoning-dejong.com
Anne-Marit - www.noordzeeameland.nl
Bungalowverhuur Ameland - www.bungalowverhuurameland.nl
8 pers. huis Meidoorn - www.meidoorn-ameland.nl

Overige

Wagenborg passagierdienst - www.wpd.nl
Troefmarkt supermarkt - www.troefmarkt-ameland.nl
Persbureau Ameland - www.persbureau-ameland.nl
Ameland startpagina - www.ameland.startpagina.nl
Frisse Wind Events - www.frissewind.com
Amelander Wadzwerftochten - www.wadzwerftochten.nl
VPVA - www.ameland-site.nl
Computerservice Metz - www.metzcomputerservice.nl
Ameland Vakantieland - www.amelandvakantieland.nl
Sleep en Bergingsbedrijf Veltman - www.sbbveltman.nl
Ridder transport - www.riddertransporten.com
Ameland StartMenus - http://ameland.startmenus.nl
Schildersbedrijf Beijaard - www.schildersbedrijfbeijaard.nl
Rijstal Nella Dorien, verhuur van paarden en pony’s – www.nelladorien.nl
24 uur taxi-service – www.cosi-tax.nl
Restaurant Amjaad, op 8 hols golfbaan – www.amjaad.nl
Pizzeria il Vulcano (ook bezorg service) – www.ilvulcano.nl
Hotel-Pension het Zeepaardje – www.het-zeepaardje.nl
Hotel – Café de Walvisvaarder van Ameland – www.dewalvisvaardervanameland.nl
Ameland Adventure – www.amelandadventure.nl
WebOntwerpAmeland.nl – www.webontwerpameland.nl